Inteligentní trasy pro vaše nákladní automobily

Pro dopravce

truck1Objížďky, přesměrování, rozměrová omezení... Vaši řidiči musí každý den čelit mnoha různým výzvám, aby svůj náklad dopravili do cíle.

Včasné doručení zboží může pozdržet skutečně kdokoliv, a vystavit řidiče značnému stresu a způsobit nespokojenost vašich zákazníků. Navigační zařízení nebrala až dosud potřeby řidičů náklad automobilů doopravdy v úvahu. Pomalejší, širší, vyšší, delší - plánování tras pro rozměrná vozidla musí probíhat odlišným způsobem. Se službou TomTom WORK je to možné.

TomTom WORK používá inteligentní navigaci k plánInteligentni_trasy_small_02ování nejlepších tras pro vaše řidiče. Pravděpodobnost toho, že uvíznou v zácpě, do cíle přijedou později nebo budou nuceni jez zbytečně dlouhými trasami, ale daleko menší. TomTom WORK, to jsou efektivní trasy a přesné plánování.

Použijte nejinteligentnější trasu a ušetře čas i peníze.
TomTom GO Truck Navigation dostane vaše automobily do cíle snadno a chytře. Ať se vaši řidiči nacházejí doma nebo v zahraničí, TomTom WORK bere ohled na následující skutečnosti:

 1. Nižší rychlost nákladních automobilů na všech typech silnic
 2. Obtížné projíždění ostrých cest a zatáček
 3. Preference levých odboček z bezpečnostních důvodů
 4. Omezení vjezdu pro náklady automobily na základě hmotnosti a rozměrů

Inteligentni_trasy_small_04

Navigace obsahuje plné pokrytí silniční sítě (99,9%) pro státy Andora, Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemsko Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko (včetně Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Spojené království, (včetně Normanských ostrovů), částečné pokrytí pro státy Bulharsko, Chorvatsko, Lotyšsko, Rumunsko, Turecko, Ukrajina, Ruská federace a spojující komunikace pro Albánii. Dále obsahuje omezení rozměrů a hmotnosti na hlavních a spojovacích silnicích v těchto zemích: Belgie, Dánsko, Francie, Irsko, Itálie, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Portugalsko, Rakousko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, částečně Česká republika.

Navigační řešení TomTom WORK Truck Navigation omezuje zpoždění na minimum a řidiči se s ní vyhnou zbytečnému hromadění najetých kilometrů v důsledku neočekávaných omezení.

Jednoduše ty nejlepší mapy
Inteligentni_trasy_small_03V průběhu roku se změní až 15% silnic. Stejně se však mění i naše mapy. S TomTom WORK map Share můžete využívat opravy, které jste zadali vy nebo jiní uživatelé. Můžete přidávat výšková a hmotnostní omezení pro jednotlivé ulice, nebo vybrané silnice pro nákladní automobily zcela zablokovat.

 

Dopřejte svým zákazníkům ještě lepší servis
Nikdo rád nečeká na dodávku svého zboží. Díky navigaci pro nákladní automobily svým zákazníkům můžete poskytnout daleko realističtější časy příjezdu vycházející z maximální povolené rychlosti. A pokud při plánování trasy vezmete v úvahu omezení vjezdu, vyhnete se tak změnám a objížďkám na poslední chvíli. A výsledek? Méně stresovaní řidiči a spokojenější zákazníci.

 • Dojeďte včas bez zbytečných zpoždění
 • Poskytněte realistické údaje o předpokládaném čase příjezdu na základě skutečných naměřených rychlostí a maximální povolené rychlosti pro vaše vozidlo.

Myslete i na nebezpečí vašich řidičů
orez-znacky-maleJízda s navigačním zařízením je bezpečnější, protože eliminuje stres z hledání trasy a umožňuje řidičům soustředit se na cestu. Díky pokročilejším funkcím služby TomTom WORK řidiči rovněž mohou:

 1. Vyhnout se oblastem, kde by manévrování s vozidlem mohlo být kvůli jeho rozměrům nebezpečné
 2. Dodržet místní předpisy

Vždy však věnujte pozornost dopravním značkám týkající se rozměrů a hmotnosti vozidla.

TomTom WORK Active nabízí ještě víc
Navigace TomTom WORK Truck Navigation je volitelný doplněk add-on pro navigační řešení TomTom WORK Active. TomTom Active představuje ucelené řešení, které kombinuje navigaci s obousměrnou komunikací, vyhledáváním a sledováním a tvorbou zpráv.

neco-navic

Kromě plánování efektivnějších tras nabízí i možnost řidiče kdekoliv vyhledat v reálném čase a komunikovat s nimi o jakýchkoliv dopravních problémech nebo potížích s doručením nákladu.

Svým klientům budete rovněž schopní dodat potřebné informace k jakékoliv fázi přepravy.

 

SOUHRN INFORMACÍ

 • K dispozici jako:
  • Navigační zařízení TomTom GO 7000 TRUCK, GO 7100 TRUCK
  • Mapa na SD kartě jako příslušenství pro zařízení TomTom GO 520, 720, 920, 530, 730, 930, 7000
  • Mapa na mikro SD kartě jako příslušenství pro zařízení TomTom GO 9000
 • Navigace obsahuje plné pokrytí silniční sítě (99,9%) pro státy Andora, Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemsko Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko (včetně Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Spojené království, (včetně Normanských ostrovů), částečné pokrytí pro státy Bulharsko, Chorvatsko, Lotyšsko, Rumunsko, Turecko, Ukrajina, Ruská federace a spojující komunikace pro Albánii. Dále obsahuje omezení rozměrů a hmotnosti na hlavních a spojovacích silnicích v těchto zemích: Belgie, Dánsko, Francie, Irsko, Itálie, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Portugalsko, Rakousko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, částečně Česká republika.
 • Omezení
  • Výška vozidla
  • Délka vozidla
  • Šířka vozidla
  • Celková hmotnost vozidla
  • Hmotnost nápravy
 • Správa vozového parku - navigace TomTom WORK Truck je volitelný doplněk add-on pro TomTom WORK Active

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě

 

mapy-a-myto