Využijte svůj potenciál !

NightHighway

Aplikace TomTom Business Solutions má místo ve všech společnostech s vozovým parkem, bez rozdílu velikosti firmy. Tedy pro společnosti s řidiči, závozníky, techniky, obchodními zástupci, referenty a dalšími pracovníky v terénu.

Využijte potenciál svých vozidel a pracovníků v terénu naplno! A navíc k tomu nepotřebujete náročnou přípravu, instalaci složitého SW nebo další náklady do výpočetní techniky. Nasazení ve společnosti je velmi rychlé a prakticky ihned začnete využívat pozitivní efekty.

Řešení využívá v praxi přes 180.000 uživatelů, kteří každým dnem z jeho nasazení profitují. Získejte tyto výhody i Vy a kontaktujte nás ještě dnes, co nejdříve se Vám ozveme!

Proč TomTom Business Solutions ?

Využijte svůj potenciál !

KeyboardFocusTomTom Business Solutions je aktivní ve 22 státech a přináší svým uživatelům celkovou denní úsporu přes 1,5 mil. EUR. Je nejrychlejší rostoucí platformou v oblasti fleet management, jedná se o celoevropské řešení s důrazem na další rozvoj a nové technologie. Zahrnuje oblast řízení a správy vozového parku, ale i ekonomiku, bezpečnostost jízdy a ochranu životního prostředí. Velká pozornost je věnována technickému zabezpečení. Řešení je vhodné pro drobné uživatele, díky dobré integraci i pro rozsáhlé projekty a velké společnosti.

 

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě