Zakázky, plnění úkolů, dynamický dispečink

pro-servis-ridic

Určeno pro firmy, kde nepostačuje klasická elektronická kniha jízd. Určeno pro servisní organizace, technické služby, mobilní servisy, taxislužby, obchodní zástupce a další oblasti, kde realizujete zakázky a úkoly, potřebujete se rychle rozhodovat nebo mít přehled o jejich plnění. Získejte náskok před konkurencí! Zpřesněte příjezdy k zákazníkovi a snižte náklady na dopravu - vaše konkurenční výhoda, která je v západní Evropě již samozřejmostí ...


Dynamický dispečink

Dynamický dispečink poskytuje v reálném čase veškeré informace o vozidle, řidiči i zakázkách, včetně řízení zakázek. Dispečer má tvrdá data pro svoje rozhodování. Můžete mít jednoho dispečera, nebo celý tým, přístup pro vedení společnosti, administrativu i Vaše zákazníky. Přehled máte jak z PC, tak z mobilního telefonu nebo tabletu.

Součástí je též klasická kniha jízd.

 


Zakázky

Dispečer přiděluje zakázky jednotlivým pracovníkům a vozidlům předem nebo v reálném čase, podle okamžité výhodnosti. Šetříte tak čas a ujeté kilometry.

O průběhu zakázek a jejich plnění je perfektní přehled v reálném čase. Poskytujete tak kvalitní informace svým zákazníkům, reagujete na okamžitou situaci. Řidič se automaticky naviguje na cílové místo, které mu zaslal dispečer, společně s dispečerem mají informace o aktuální dopravní situaci, včetně času dojezdu, a TomTom Traffic optimalizuje trasu.

Veškeré informace jsou následně k dispozici v Dashboardu nebo reportech.

 

 


Pracovní doba

Máte přehled o pracovní době pracovníků, jejich vytížení i vytížení vozidel. Máte informaci o začátku i konci pracovní směny. Díky těmto podkladům můžete optimalizovat rozložení pracovní náplně a zlepšit využití Vašich zdrojů. 

 


Styl jízdy řidiče, defenzivní jízda, bezpečnost řidičů

Řidič má v reálném čase zpětnou vazbu o své jízdě OptiDrive 360 (volitelná služba). Je nenásilně upozorněn na možosti zlepšení jízdního stylu. Veškeré informace jsou k dispozici následně i při zpracování reportů o kvalitě a ekonomické jízdě řidiče. Velmi dobře vidíte rozdíly a trendy v kvalitě řízení a můžete činit kroky k nápravě.

pro-servis-ADF3


Přehledný Dashboard

Díky Dashboardu máte okamžitý přehled o situaci ve firmě v reálném čase. Graficky zpracovaná aktuální situace, včetně upozornění na problémová místa dle Vašich parametrů. Rychle zjistíte okamžité výkyvy a trendy a můžete zjednat nápravu dřív, než to pocítí firma.

 

pro-servis-dashboard


Reporty

Rychlé a přehledné reporty vztažené k vozidlu, k pracovníkovi, ke skupinám a zvolenému období. Vyberete si z řady předdefinovaných, případně je upravíte nebo vytvoříte vlastní.

Reporty obsahují informace o provozu vozidla, jeho trasách a jízdách, o stylu jízdy řidiče a jeho efektivitě, o pracovní době, zakázkách a řadu dalších informací potřebných pro Vaši firmu. Výstupy můžete generovat do PDF, XLS nebo CSV, Veškerá data lze navíc integrovat s externí aplikací.

pro-servis-reporty

 


Chcete také využít výhody, které přineslo řešení 400.000 uživetelům již před Vámi? Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme!

 

btn2-chci-upresnit     btn2-chci-vyzkouset     btn2-chci-koupit

 

TomTom WORK řídí servisní techniky

Zakázky, plnění úkolů, dynamický dispečink

Poskytujete havarijní nebo servisní služby? Začínáte řešit problém se zákazníky, kteří srovnávají vaše služby s konkurencí? Vaše zisky klesají díky cenové válce, kterou odstartovala krize v roce 2009? Hledáte řešení, jak uspět na vysoce konkurenčním trhu? Máme pro vás řešení, jak se vymanit ze spirály komoditizace!

 

 

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě