Bezpečná investice pro Vaše úspory i výdělky

Pro dopravce

TruckSun5150_small

Jedinečný koncept 5150 je bezpečnou investici do zařízení, které reaguje na vaše rostoucí požadavky. Perfektní navigace pro nákladní vozidla a autobusy, s aktuálními mapami a službou LIVE. Dodatečně ji lze rozšířit a připojit k dispečinku pro komplexní logistiku nebo zajistit pokročilou správu vozidla včetně pracovní doby, tachografu, spotřeby PHM.

 

1. Navigace pro autobusy, osobní i nákladní vozidla

PRO7100TruckParam

Zařízení PRO5150TRUCK LIVE lze využít jako navigaci. Mapové podklady obsahují silniční síť celé Evropy, z toho 22 států se značením pro nákladní vozidla - včetně CZ, SK, PL a HU. Pro nákladní vozidla jsou připraveny též speciální algoritmy a preventivní upozornění.

 

2. Každý den bezplatná nová mapa

Každý rok se změní až 15% silnční sítě. Pokud se zapojíte do skupiny MapShare, můžete každý den získat aktuální mapové podklady a úpravy, které upravili její členové - řidiči na cestách. Navíc můžete i Vy upravit mapu ve svojí navigaci.

 

TruckWarning1

3. Doživotní aktualizace map - mapa TomTom 4x ročně

Po dobu životnosti zařízení získáváte mapy pro celou Evropu, které vydává TomTom každé 3měsíce. Máte jistotu, že budete mít neustále aktuální mapové podklady.

 

4. Služby LIVE po celé Evropě - v cíli včas bez pokut

K zařízení navíc získáte zdarma po dobu 1 roku službu LIVE ve všech státech, kde je tato služba aktivní. Co Vám LIVE přináší?

PRO7100_HDT_Kněževes20111130- HD traffic - dynamická dopravní situace, aktualizovaná každé 2 minuty. Dopředu jste informovani o případném zdržení, včetně času zdržení. Problematickému úseku se můžete vyhnout. Vítěz testu TÜV SÜD.

- rychlostní radary - akusticky a obrazově jste upozorněni na výskyt rychlostních radarů - rozlišují se pevné i mobilní radary. Radary můžete i nahlásit.

PRO7100_Praha_Brno_via_KrinecKolin2- prostřednictvím TomTom Places naleznete vaše cílové místo i podle názvu firmy, bez znalosti přesné adresy. Kontaktní informace firmy vyhledá zařízení on-line.

- ceny PHM - ve vybraných státech můžete hledat nejvýhodnější čerpací stanici v okolí podle aktuálních cen PHM.

 

5. Můžete se připojit ke službě Webfleet - logistické služby

Přes 200.000 uživatelů používá službu Webfleet. Připojením k této službě (prostřednictvím upgrade, tarif LIVE) bez dodatečného technického vybavení (postačuje stávající "navigace") získáte permanentí kontakt s dispečinkem, můžete on-line komunikovat s dispečerem, který Vám zasílá jízdní příkazy přímo do destinace, včetně track&trace. Současně se vytváří informace o provozu vozdidla, kniha jízd apod.

 

6. Webfleet - správa vozidla

Ke službě Webfleet se můžete připojit také doplněním o modul LINK. V takovém případě záskáte kromě kontaktu s dispečerem pro logistické služby také pokročilou správu vozidla - spotřeba PHM, efektivita řízení, pracovní doba, tachograf a mnoho dalšího.

04-005169_05_000500

 

Technickou specifikaci k PRO5150TRUCK LIVE získáte zde.

 

PRO5150TRUCK_270px_210px

Btn250ChciKoupitPressed

Rychlý kontakt

Tel.: +420 233 373 855

E-mail:  info@tomtomfleet.cz

Kontaktujte mě

 

mapy-a-myto